+48 22 593 10 38

Samorząd Studentów SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 166 02-787 Warszawa adres e-mail: samorzad@sggw.pl

Komisja ds. Sportu i Turystyki

Komisja ds. Sportu i Turystyki jest jednym z najaktywniejszych i najbardziej licznych organów Rady Uczelnianej Samorządu Studentów SGGW.

Cel jej działania jest prosty i jak sama nazwa wskazuje zajmuję się ona promowaniem sportu i aktywnego trybu życia wśród społeczności akademickiej.

Projekty realizowane przez komisję są szeroko znane i lubiane w społeczności studentów. Obecnie największą popularnością cieszy się FIT SGGW– darmowe treningi dla wszystkich studentów. Szeroki wachlarz wyboru- od zumby, TMT, TBC po zajęcia sprawnościowo-wytrzymałościowe czy taneczne-przyciągają na każde zajęcia ponad 100 osób. Co roku w wakacje Komisja ds. Sportu i Turystyki organizuje Obóz Zerowy SGGW dla pierwszoroczniaków. Jest to miejsce integracji i zapoznania ze stylem życia studenta. Dla zainteresowanych tym wyjazdem a niebędących już “niestety ” na pierwszym roku również mamy alternatywę- Wakacje SGGW. Zima choć to mało sportowy czas, na SGGW to nudnych nie należy. Dba o to komisja, która współtworzy projekt Lodowisko SGGW. Zlokalizowane jest ono na Kampusie Uczelni- by być jak najbliżej studenta, który nie zawsze ma czas na dojazdy. Kolejny corocznie organizowany projekt to Nocny Puchar w siatkówkę, gdzie drużyny sportowe które tworzą studenci z różnych wydziałów i kierunków, zmagają się ze sobą całą noc. Planowo na wiosnę zostanie zorganizowany Spływ Kajakowy jedną z mazurskich rzek. Również gdy tylko zrobi się ciepło realizowany ma być nowy projekt Wycieczki rowerowe po Warszawie i okolicach. Sport i Turystyka to nasze hobby, jeśli Twoje też zapraszamy serdecznie do współpracy!

Przewodnicząca Komisji

Natalia Walencik